Umělý vánoční stromek borovice

Umělý stromek borovice s bílými koncovkami

Žijte moderně a úsporně, aniž byste se museli vzdát krásné a jedinečné vánoční výzdoby. Řešením je pořízení umělého stromečku, který vám poslouží po mnoho let. Stromek borovice s bílými koncovkami zkrášlí každý interiér a vytvoří nezaměnitelnou a tu pravou vánoční atmosféru. Stromek v provedení krásné borovice je zcela nerozeznatelný od pravého. Stromek o výšce 180 cm zkrášlí každý interiér a navodí kouzlo Vánoc. Patří mezi typické a prakticky nepostradatelné symboly. Nemůže rozhodně chybět v rodině s dětmi. Vždyť pod stromeček Ježíšek naděluje dárky. Po Vánocích stromek jednoduše složíte a uskladníte do příštích svátků. Krásně bohatá borovice okouzlí i každou příchozí návštěvu.

Cena v době recenze: 1 149 Kč

Umělý vánoční stromek borovice Smooth

Vánoční stromek Smooth borovice je určen do interiéru. Borovice je vysoká 220 cm. Vykouzlí jedinečnou atmosféru. Stromek je zcela nerozeznatelný od pravého, ale na rozdíl od něj má řadu předností. Stromek je krásný, rovný, prostě dokonalý, to se vám v případě pořízení „živého“ ne vždy podaří. K tomu nehrozí nepořádek v podobě opadávajícího jehličí. Stromek je vyroben z kvalitního, odolného materiálu. Krásně hustá borovice je dodávána včetně stojánku, který zajistí přichycení pro patřičnou stabilitu a eliminuje převrácení. Dostatečně vysoký umělý stromek zkrášlí váš interiér a navodí nezaměnitelnou vánoční atmosféru.

Cena v době recenze: 2 342 Kč

Vánoční stromek se šiškami – 150 cm vysoký

Není vám lhostejný přístup k životnímu prostředí? Děsí vás neustále rostoucí ceny, které se týkají i vánočních stromků? Pořiďte si dokonalý stromeček, který budete mít prakticky napořád. Vánoční stromek se šiškami v zeleno-bílém provedení je zcela nerozeznatelný od pravého. Ale na rozdíl od něj má hned řadu předností, pro které si získá vaši pozornost a stojí rozhodně za pořízení. Jedním pořízením máte tak stromek na mnoho let. K tomu je ozdoben krásnými šiškami. Můžete ho nechat v tomto provedení, které ocení ti, kteří mají rádi přírodní variantu a preferují dekorace a výzdobu v takto natural stylu. Rovněž stromek můžete dozdobit, ať už řetězy, ozdobami apod. Součástí je kovový stojan, který zajišťuje patřičnou stabilitu.

Cena v době recenze: 4 217 Kč

Vánoční stromek se sněhem a šiškami

Skládací vánoční stromek je fantastický doplněk do jakéhokoli místa, které potřebuje oživit trochou veselé vánoční atmosféry. Tento krásný vánoční stromek má větve zhotovené z PVC a PE, které jsou ke středové tyči připevněné systémem pantů. Tento systém zajišťuje, že se větve automaticky nastaví do správné polohy. Šišky a bílý sníh na jehličí dodávají tomuto vánočnímu stromku elegantní vzhled.

Cena v době recenze: 3 021 Kč

LED osvětlený stromek se sněhem a šiškami

Vánoční stromek se sněhem, LED diodami a šiškami doslova uhrane na první pohled. Neujde pozornosti žádné návštěvy. Zkrášlí, a především navodí jedinečné kouzlo Vánoc. Stromek vysoký 225 cm oživí každý interiér. Vytvoříte s ním pravou vánoční atmosféru. Výhodou je, že ho lze použít znovu a znovu každé Vánoce. Je ekologickým řešením. K tomu ještě ušetříte čas i peníze s každoročním vybíráním stromku. Umělý stromek v dokonalé imitaci je nerozeznatelný od pravého. Ale na rozdíl od něj má řadu předností. Neopadává a nedělá tak nepořádek.

Cena v době recenze: 6 925 Kč

Umělý stromek borovice 220 cm vysoký

Umělý stromek borovice s obohacenými větvičkami napodobujícími sníh. Byl vyroben s přesností, díky čemuž vypadá vánoční stromek velmi realisticky. Vánoční stromek je vyroben z vysoce kvalitního plastu, díky které se jehličí nemačká a drží svůj tvar. Součástí vánočního stromku je stabilní stojan.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Vánoční stromek borovice v přírodním vzhledu o výšce 220 cm

Vánoční stromek borovice o výšce 220 cm je už pořádný element do vašeho interiéru, který se rázem stane centrem pozornosti. Oživí místnost a navodí tu pravou vánoční atmosféru. Krásný stromek, který je zcela nerozeznatelný od přírodní borovice. Jen má tu výhodu, že vám poslouží i následující sezóny, nedělá nepořádek, protože jeho jehličí neopadává a můžete si jej tak dopřát i po delší dobu. Součástí je i praktický stojan. I zde je další výhoda, že nemusíte nikterak hlídat a dolévat vodu, veškeré starosti s péčí zde odpadají. V tomto případě si skutečně jen vychutnáváte krásu této borovice, která je pěkně hustá a vypadá jak skutečná.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Umělý stromek bílá borovice 150 m

Pokud chcete neobvyklý stromek a k tomu ještě ušetřit, pak tento stojí za pořízení. Stromek bílá borovice o výšce 150 cm je vhodný do bytu, rodinných domků, ale také do kancelářských prostor, do školek, škol apod. Tento sněhobílý stromek je zcela nerozeznatelný od pravého. Má však tu výhodu, že neopadává, a tak pod ním není nepořádek a můžete se kochat jeho krásou i po delší dobu. Záleží jen na vás, kdy jej odstrojíte a uložíte na další sezónu.

Cena v době recenze: 799 Kč

Umělý stromek borovice 250 cm vysoká borovice

Vánoční stromek Borovice Diana o výšce 250 cm oslní krásou a nepoznáte, že se jedná o umělý typ. Stromek, který vypadá jako skutečná borovice a konce větviček má dokonce zasněžené. Výhodou je, že tento stromek využijete i v další sezóně. Máte jej na dlouhou dobu. Stejně tak nemusíte stále hlídat a dolévat vodu do stojanu. A co hlavní, co ocení hlavně ženy, že stromek nedělá nepořádek, neopadává. Tento stromek drží svou krásu stále, a tak si jej můžete užít i klidně po delší čas.

Vánoční stromeček borovice kašmír mix 180 cm

Nádherný umělý strom borovice kašmír je ozdobou sám o sobě. Nemusíte ho už nijak extra šperkovat, i tak bude vypadat slavnostně. Postačí pár vkusných ozdob a třeba i světelný řetěz. S výškou 180 cm a bohatě rozkošatělými větvemi se stane dominantou místnosti. Od pravé borovice je téměř k nerozeznání, přináší mnohé benefity a ušetří vám práci. Neopadává, skvěle pasuje do přiloženého stojanu, vypadá stále stejně pěkně a nevadí mu, když doma pořádně zatopíte.

Cena v době recenze: 2 179 Kč

Vánoční stromeček borovice douglas 185 cm

Borovice douglaska je skvělou volbou pro vánoční stromeček. Líbilo by se vám mít ji každý rok doma nazdobenou bez shánění stromečku a jeho dopravy domů? Umělý vánoční strom borovice douglas vám vaše přání hravě splní. Měří na výšku 185 cm, je tedy tak akorát velký, aby po nazdobení vdechl domovu tu pravou sváteční atmosféru. Od živé borovice je k nerozeznání. Má bohaté a košaté větvoví, jen snad trochu měkčí a delší jehličí. To rozhodně není na škodu.

Cena v době recenze: 2 339 Kč

Umělý stromeček – Borovice Kašmír – 240 cm

Máte rádi na Vánoce vysoký strom? Netrváte na stromečku živém? Velká umělá borovice skvěle nahradí klasický vánoční stromeček a zbaví vás některých starostí. K těm patří už samotné shánění stromku, jeho usazování do stojanu a všudypřítomné opadané jehličí. Stromek Borovice Kašmír je vysoký 240 cm a tvoří jej 906 větví. Jeho součástí je i stabilní kovový stojan.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Bílý umělý vánoční stromek Borovice 150 cm

Toužíte po bílých Vánocích? Ať už to se sněhem na svátky vyjde, nebo ne, bílý vánoční stromeček vám „ladovskou“ zimu trochu přiblíží. A v teple vašeho domova. Umělý stromek znamená mnohem méně práce a starostí se sháněním, nečeká vás odklízení jehličí ani strach o to, že v teple brzy opadá.

Cena v době recenze: 699 Kč

Umělý vánoční stromek borovice – 180 cm

Vánoční stromek borovice – 180 cm vysoký se vyznačuje světle zelenými větvičkami, které dodávají stromku přirozenost a svěžest. Doplněný jakoukoliv barvou vánočních ozdob vypadá skvěle.

Cena v době recenze: 849 Kč

Umělý zasněžený stromek se šiškami

Umělý vánoční stromek 180 cm – se sněhem a šiškami včetně kovového stojanu ideální jako adventní a vánoční dekorace. Stromeček může posloužit jako vánoční nebo coby dekorativní prvek.

Cena v době recenze: 760 Kč

Stromek borovice 150 cm vysoký se šiškami

Amelia Home stromek borovice o výšce 150 cm zdobený šiškami vypadá jako opravdový, a hlavně pod ním nemusíte každý den uklízet hromady opadaného jehličí. Jednotlivá patra má rostlá blízko nad sebou, což zajišťuje dostatečnou hustotu. Součástí stromku je stojánek.

Cena v době recenze: 1 999 Kč