Světýlka na vánoční stromek

LED vánoční světelný řetěz se stříbrnými koulemi

Vánoce si nelze představit bez tradiční výzdoby. Světýlka navodí nejen typickou atmosféru, ale mají i pozitivní vliv na člověka. Pokud chcete zajímavou světelnou dekoraci do bytu, pak věřte, že tento vánoční LED řetěz oživí váš interiér. LED vánoční řetěz obsahuje 10 krásných stříbrných koulí vydávající studeně bílou barvu světla. Světelný řetěz do interiéru s 10 LED diodami zaujme na první pohled. Krásné velké koule oživí každé místo ve vaší domácnosti. Vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru. Zároveň je tento vánoční řetěz elegantní a o to více vyniká svým efektem.

Cena v době recenze: 160 Kč

Univerzální vánoční LED osvětlení – 200 diod

Vánoční LED osvětlení dlouhé 20 metrů obsahuje 200 LED diod vydávající studeně bílou barvu světla. Světelný LED řetěz můžete tak použít k libovolné výzdobě doma, ale také venku. Díky provedení lze řetězem ozdobit chodbu, interiér, ale i venkovní stromky či keře, terasu apod. Předností je nejen úspora, kdy tak šetříte tímto typem osvětlení svou peněženku, ale jedná se i o šetrnější způsob k životnímu prostředí. Osvětlení, které skýtá dlouhou životnost a plný výkon ihned po zapnutí.

Cena v době recenze: 349 Kč

Vánoční LED osvětlení 60 m – teple bílá barva

Vánoční LED osvětlení 60 m – teple bílá 600 LED rozzáří linii teras, zdí, oken či pořádně velkého vánočního stromu. Použitá LED technologie si již oblibu u mnoha zákazníků. Světelný řetěz splňuje německé normy, a je držitelem certifikátu bezpečnosti GS. Nemá funkci blikání, pouze svítí.

Cena v době recenze: 799 Kč

Vánoční LED řetěz s 10 hvězdami

Vánoční řetěz s 10 hvězdami, každá hvězda je osazena jednou LED diodou. Oživí každý interiér. Lze použít variabilně kdekoli v domácnosti. Vykouzlí pravou a jedinečnou vánoční atmosféru.

Cena v době recenze: 120 Kč

Světýlka jsou s vánočním stromečkem neodmyslitelně spjata. Navozují jiskřivou a útulnou atmosféru, která jen prohlubuje radostné očekávání. Přece jen není nic kouzelnějšího, než nazdobený a rozsvícený stromeček, u kterého se sejde celá rodina. Výběr vánočního osvětlení na stromek proto určitě nepodceňte a vyberte si takové, jež vás ze všeho nejlépe naladí na vánoční svátky.

Nejčastějším typem jsou LED vánoční řetězy o různých délkách s malými i většími žárovičkami. Velké oblibě se v posledních letech těší LED dekorativní světýlka do tvaru rampouchů, stromečků či baněk, které působí na vánočním stromečku velice efektně. Dále pak máte na výběr z široké škály barev světýlek na vánoční stromek. Mezi nejběžnější barvy patří studená a teplá bílá, zelená, červená nebo modrá. Ať už ale zvolíte jakákoliv interiérová LED světýlka, překvapeni budete jejich dlouhou životností a mimořádnou úsporností.